Адміністрація - СНВК "Мрія"

Поиск
Перейти до вмісту

Головне меню:

Адміністрація

Про нас > Колектив закладу


З
1992 року заклад очолює директор
Кабанова Ірина Володимирівна:
- спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «Старший учитель», педагогічний стаж 39 років;
- «Відмінник столичної освіти»,
«Відмінник освіти України», нагороджена нагрудним знаком Софії Русової,
- має звання «Відмінник освіти України» та «Відмінник столичної освіти», нагороджена знаком «Софії  Русової»,
у 2013 році перемогла в номінації «Жінка року».
-
здобула 2 вищі педагогічні освіти: в 1994р. закінчила УДПУ імені М.Драгоманова за спеціальністю «Дошкільна педагогіка і психологія», та в 2000р. - Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова - «Дефектологія»;
- під її керівництвом спеціальний НВК «Мрія»  у 2014 році отримав відзнаку Департаменту освіти міста Києва «Осередок довіри».
       Компетентний, комунікабельний керівник, що відзначається системністю та ініціативністю в роботі, виховала плеяду педагогів високої кваліфікації. Очолювала авторський колектив у створенні Програми та методичних рекомендацій до програми для дітей з вадами опорно-рухового апарату, затверджених Міністерством освіти і науки.
       З 2005 року Ірина Володимирівна працює за сумісництвом викладачем кафедри «Спеціальна психологія та медицина» Інституту корекційної педагогіки і психології НПУ ім. М. Драгоманова.

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Іванченко Наталія Володимирівна,
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "Старший вчитель", педагогічний стаж 33 роки, має вищу педагогічну освіту, закінчила в 1995 р. Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю  «Олігофренопедагогіка»,  призначена на посаду у 1999 р.


Заступник директора з виховної роботи
Зварич Тетяна Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "Старший вчитель", педагогічний стаж 20 років, має вищу педагогічну освіту, закінчила КМПУ імені Б.Грінченка за спеціальністю "Початкова школа" в 2000 році, призначена на посаду в 2009 р.  

Вихователь-методист
Пята Марина Ігорівна,
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "МСтарший вчитель",
стаж педагогічної роботи 20 років, має вищу педагогічну освіту, закінчила Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова в 2010 році, призначена на посаду вихователя-методиста у 2015 році.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню